Seniority świętowały 10-lecie
W Stargardzkim Centrum Kultury odbyła się 2 maja gala z okazji zakończenia roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku połączona z okrągłym jubileuszem Seniorit. Zespół Seniority, flagowa sekcja zainteresowań w stargardzkim UTW, […]









