Święto pracowników cywilnych w komendzie policji
Uroczyste obchody Święta Służby Cywilnej odbyły się dziś w stargardzkiej komendzie policji przy Warszawskiej. Spotkanie szefostwa miejscowej komendy z pracownikami cywilnymi było okazją do wyrażenia wdzięczności oraz uznania dla tych, którzy […]
