Uroczyste obchody Święta Służby Cywilnej odbyły się dziś w stargardzkiej komendzie policji przy Warszawskiej.
Spotkanie szefostwa miejscowej komendy z pracownikami cywilnymi było okazją do wyrażenia wdzięczności oraz uznania dla tych, którzy na co dzień wspierają funkcjonowanie jednostki.
Mł. insp. Emil Ubych, pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie wraz z zastępcą nadkom. Piotrem Mastalskim podkreślali, jak istotną rolę w codziennej pracy jednostki, odgrywają pracownicy cywilni.
-Zaznaczali, że profesjonalizm, zaangażowanie oraz odpowiedzialność pracowników cywilnych mają bezpośredni wpływ na sprawne funkcjonowanie stargardzkiej jednostki – relacjonuje asp. Wojciech Jędrych, rzecznik prasowy KPP Stargard.
Przedstawiciele stargardzkiej komendy dziękowali im za rzetelne wykonywanie obowiązków, sumienność oraz gotowość do podejmowania nowych wyzwań.
Fot. KPP Stargard
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzkie Amazonki przeszły ulicami Stargardu. Takie marsze będziemy organizować cyklicznie Bożena Świątczak prezes Stokrotek w Stargardzie Ulicami Stargardu przeszedł 7