Walizka przy wejściu do biura. Mieszkanka: straż nas zlekceważyła (akt.)
Z redakcją skontaktowała się stargardzianka, która poskarżyła się na strażników miejskich. Poszło o walizkę zostawioną przed wejściem do biura w śródmieściu, niedaleko targowiska przy ul. Reja. – „Olali” nas – […]
