Prymusi ze stargardzkich podstawówek nagrodzeni. Tysiąc złotych dla każdego
Zanim szkolne korytarze pustoszeją, w Stargardzie odbywa się spotkanie, podczas którego wyróżnia się najzdolniejszych absolwentów szkół podstawowych. Nie inaczej było tym razem. Gala odbyła się w Domu Kultury Kolejarza. Wyróżnieni […]
