Uczniowie ZSBT podzielili się krwią
Uczniowie „budowlanki” oddawali 22 października krew. Akcję obsługiwało Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie. Do poboru, w ramach prowadzonej od wielu lat w szkołach akcji pod hasłem „Młoda krew […]
