Jeńcom Stalagu II D należy się więcej
Co jakiś czas w mediach społecznościowych padają pytania o mogiłę znajdującą się na cmentarzu komunalnym przy ul. Kościuszki. Temat wraca regularnie m.in. przy okazji Wszystkich Świętych, a ostatnio znów pojawił […]
