W minioną sobotę, 3 maja, był pożar przy ul. Warszawskiej w Stargardzie.
Paliło się tam m.in. ocieplenie budynku, w którym niegdyś miała siedzibę stargardzka straż miejska. Dzięki strażakom udało się odciąć ogień od zaparkowanych w pobliżu budynku samochodów. Na miejscu była też policja.
Czekamy na szczegóły ze stargardzkiej straży pożarnej.
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzka policja zatrzymała mieszkańca Stargardu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków, trafił na trzy miesiące za kratki. – Policjanci nieustannie zwalczają