Na sygnale Pobicie w centrum Stargardu 7 kwietnia 2025 0 Komentarze 648 wyświetleń RedakcjaAbout AuthorWioletta Mordasiewicz Policja działała dzisiaj w centrum Stargardu. Przy ul. Wyszyńskiego doszło do pobicia. O policyjne działania w centrum miasta pytamy stargardzką policję. – Ustalamy okoliczności zdarzenia – informuje asp. Justyna Siwarska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. Jedna osoba została zatrzymana. "Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀