W Galerii Handlowej Starówka odbył się w minioną sobotę koncert z cyklu „Kto tak pięknie gra?”.
Świąteczne melodie wygrali na różnych instrumentach dla klientów galerii uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. i Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Stargardzie. Organizatorem tego wyjątkowego koncertu była Fundacja OSMuza.
Prowadziły go nauczycielki Anna Sobierajska i Małgorzata Staszewska-Janik. Niżej na karuzeli zdjęciowej znajdziesz nazwiska wykonawców oraz tytuły utworów jakie zaprezentowali w sobotnie południe, a na dole skrót filmowy z wydarzenia.
-Dziękujemy panu Zdzisławowi Rakowskiemu za nagłośnienie oraz wolontariuszom Fundacji OSMuza za pomoc w organizacji wydarzenia – mówią organizatorzy.
Kolejny koncert w cyklu „Kto tak pięknie gra?” – 28 lutego o godz. 12.
Na zdj. głównym Maria Jachura.
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀