Orkiestranci z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Stargardzie mają za sobą kolejny udany występ przed szerszą publiką.
W niedzielę, 18 stycznia, Orkiestra Dęta MOS zapewniła oprawę muzyczną dwu mszy odprawionych w godz. 10 i 12 w kościele Najświętszej Marii Panny Królowej Świata. W repertuarze, nie inaczej, znalazły się najpiękniejsze kolędy.
Młodzi podopieczni MOS zagrali pod batutą dyrygenta Mateusza Kupskiego.
Wierni zgromadzeni w kościele nie szczędzili młodym muzykom braw. Podczas koncertu można było też podziwiać szopkę wykonana przez podopiecznych, działającego przy ul. Gdyńskiej 8, Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii Stargard. Szopki zostały wykonane podczas zajęć ceramiki i stolarstwa.
Orkiestranci grali ostatnio podczas przedświątecznego spotkania w MOS-ie, uczniowie zaprezentowali też wówczas jasełka. Na widowni zasiedli uczniowie, ich rodzice i nauczyciele.
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀