Na sygnale Opel uderzył w opla 7 kwietnia 2025 0 Komentarze 554 wyświetleń RedakcjaAbout AuthorWioletta Mordasiewicz Na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Sienkiewicza w Stargardzie doszło dziś przed południem do zderzenia dwóch aut osobowych. Na krzyżówce w śródmieściu zderzyły się dwa ople. Aktualizacja godz. 12: – Kierująca pojazdem osobowym marki Opel Corsa nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu kierowcy opla astry – informuje asp. Justyna Siwarska z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. – Zdarzenie zakwalifikowane jako kolizja. Sprawczyni została ukarana mandatem. "Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀