Okradł sklep, policjanci rozpoznali go na ulicy Chrobrego
23 lipca 2025
0
Komentarze
1.25K wyświetleń
Redakcja
About Author
Wioletta Mordasiewicz
Wczoraj, 22 lipca, dyżurny stargardzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży w jednym ze stargardzkich sklepów.
Policjanci, którzy przyjechali do sklepu, zabezpieczyli monitoring, na którym zarejestrował się wizerunek sprawcy.
– Został zatrzymany na ulicy Chrobrego w Stargardzie – informuje asp. Justyna Siwarska, oficer prasowy w stargardzkiej komendzie policji. – Policjanci odzyskali skradzione mienie oraz ujawnili kilka innych przedmiotów pochodzących z wcześniejszych kradzieży. Dodatkowo mężczyzna miał przy sobie środki odurzające.
46-letni złodziejaszek trafił do policyjnej celi. Dzisiaj ma usłyszeć zarzuty. Straty, na które naraził sklep, wyceniono na 2 tysiące złotych. Odpowie za kradzież i posiadanie narkotyków.
Fot. KPP Stargard
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzka policja zatrzymała mieszkańca Stargardu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków, trafił na trzy miesiące za kratki. – Policjanci nieustannie zwalczają