Na ul. Szczecińskiej zderzyły się dwa auta (galeria zdjęć, film)
12 kwietnia 2025
0
Komentarze
530 wyświetleń
Redakcja
About Author
Wioletta Mordasiewicz
Wypadek drogowy był dziś na ul. Szczecińskiej w Stargardzie.
Zderzyły się tam volkswagen i renault. Uderzenie było tak silne, że oba auta znalazły się na dwóch przeciwległych poboczach w odległości kilkudziesięciu metrów.
– Kierująca volkswagenem 43-letnia kobieta, wyjeżdżając z os. Zachód nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej 34-latce, która kierowała renault – informuje asp. Justyna Siwarska z KPP Stargard.
Kierujące były trzeźwe. Przez pewien czas na ul. Szczecińskiej były utrudnienia w ruchu. Na miejscu działali strażacy, była też policja.
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzka policja zatrzymała mieszkańca Stargardu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków, trafił na trzy miesiące za kratki. – Policjanci nieustannie zwalczają