Na ulicy Barnima doszło w niedzielny wieczór do kolizji drogowej. Dwie osoby trafiły do szpitala.
W zdarzeniu uczestniczyły 3 pojazdy: dwa volkswageny i bmw. Dwie osoby zostały zabrane do szpitala. Nie doznały poważniejszych obrażeń.
–Kierujacy samochodem marki Volkswagen jadąc od ul. Bogusława IV w kierunku centrum nieprawidłowo wykonał manewr skrętu w lewo, wjeżdżając na parking – informuje asp. Justyna Siwrska z KPP Stargard. – Doprowadził do zderzenia z prawidłowo wyjeżdzającym z parkingu bmw. A następnie uderzył w prawidłowo jadącego ul. Barnima volkswagena.
Fot. Stoją Stargard
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzka policja zatrzymała mieszkańca Stargardu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków, trafił na trzy miesiące za kratki. – Policjanci nieustannie zwalczają