Polityka

Minister funduszy rozmawiała z mieszkańcami o rozwoju regionu i inwestycjach

Redakcja

Redakcja

About Author

Wioletta Mordasiewicz

Katarzyna Pełczyńska – Nałęcz, minister funduszy i polityki regionalnej, przewodnicząca partii Polska 2050 była wczoraj w Stargardzie. Z mieszkańcami spotkała się w Domu Kultury Kolejarza. 

Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz angażuje się w działania na rzecz rozwoju samorządów, wspierania inwestycji lokalnych, zwiększania dostępności mieszkań oraz efektywnego wykorzystania środków europejskich. 

Spotkanie, które prowadzili wojewoda Adam Rudawski, wiceprzewodniczący partii Polska 2050 i Mieczysław Skawiński, przewodniczący struktur regionalnych w Zachodniopomorskiem było okazją do rozmowy o wyzwaniach stojących przed Pomorzem Zachodnim, o przyszłości polskich miast i gmin, a także o projektach realizowanych z udziałem funduszy krajowych i europejskich.

Nie zabrakło czasu na pytania i dyskusję z mieszkańcami. Stargardzianie pytali minister m.in. o emerytury i wiek emerytalny, podatki, inwestycje i pieniądze dla małych miejscowości, w tym na drogi i kanalizację, a także o przyszłość małych szkół wiejskich.  

Zobacz nagranie ze spotkania w DKK: 

"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zostaw komentarz

Może Ci się spodobać

Polityka

Mentzen w Stargardzie

Mentzen szukał 1 marca wyborców w Stargardzie.  W ramach prezydenckiej kampanii Sławomir Mentzen, kandydat Konfederacji na Urząd Prezydenta RP odwiedził
Polityka

Grzegorz Braun w DKK

Grzegorz Braun w ramach prezydenckiej kampanii odwiedził Stargard. Z wyborcami spotkał się w Domu Kultury Kolejarza przy ul. Szczecińskiej. –