W ostatnim meczu sezonu u siebie podopieczni Bartosza Bartłomiejczyka przegrali z Polonią Środa Wielkopolska.
Polski Cukier Kluczevia Stargard – Polonia Środa Wielkopolska 1:2 (1:0)
Bramka dla Kluczevii: 28. min. Rychlik
Kluczevia: Matłoka – Balcewicz (67. min. Bartkowiak), Bil, Rychlik, Jesionowski, Sitkowski (38. min. Surdacki), Kalenik, Kaczorek, Pietrzyk (46. min. Yefimenko), Da Silva (67. min. Marszałek), M.Magnuski (16. min. Figiel)
Polonia, która ma już pewne pewne trzecie miejsce i Kluczevia, mająca pewne utrzymanie, nie stworzyły porywającego widowiska.
W pierwszej połowie obie ekipy stworzyły pojedyncze sytuacje, ale to stargardzki zespół był skuteczniejszy i w 28. minucie wyszedł na prowadzenie za sprawą Patryka Rychlika.
Druga część meczu była podobna. Polonia dążyła do wyrównania, ale niewiele z tego wynikało.
Gospodarze z kolei pierwszą groźną akcję sporządzili w 56. minucie. Strzał Dmytro Yefimenko został jednak zablokowany.
Polonia natomiast ciekawą akcję przeprowadziła w 68. minucie. W pole karne Kluczevii wdarł się Szymon Sarbinowski, ale ostatecznie defensywa miejscowych go powstrzymała.
Bramka dla przyjezdnych w końcu wpadła, choć nic tego nie zapowiadało. W 77. minucie Bartosz Bartkowiak przyłożył z rzutu wolnego, a Przemysław Matłoka nawet nie drgnął. Piłka wylądowała w siatce.
Pozostała część spotkania dążyła do podziału punktów, ale w samej końcówce Polonia przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę.
Tym sposobem podopieczni Bartosza Bartłomiejczyka nie pożegnali się należycie ze swoimi kibicami, notując czwartą porażkę w rzędu.
Pozostał ostatni mecz. W sobotę Kluczevia zmierzy się na wyjeździe z Wikędem Luzino.


