Stargard ponownie zajął III miejsce w ogólnopolskim współzawodnictwie sportowym w sporcie młodzieżowym w 2025 roku w klasyfikacji gmin/miast Pomorza Zachodniego.
Drugi rok z rzędu Stargard dostał nagrodę od marszałka Olgierda Geblewicza. Pamiątkową statuetkę odebrała zastępca prezydenta Ewa Sowa, której towarzyszył prezes Ośrodka Sportu i Rekreacji Grzegorz Chudzik (zdj. niżej).
Podczas spotkania w Urzędzie Marszałkowskim wyróżnienia otrzymali również najlepsi zawodnicy i trenerzy z całego regionu. Wśród nagrodzonych zawsze są zawodnicy reprezentujący różne dyscypliny. Gala jest również okazją do docenienia samorządów, które są szczególnie aktywne w obszarze sportu. W tym zestawieniu nasze miasto kolejny raz zajęło wysokie, III miejsce.
Źródło UM. w Stargardzie
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀