Betlejemskie Światło Pokoju przynieśli do magistratu harcerze z Hufca ZHP Stargard. Każdy może je zabrać do swojego domu.
Wystarczy przyjść do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego (ul. S. Czarnieckiego 17) i odpalić od niego własne świece. W tym roku hasło całej akcji to „Pielęgnuj dobro w sobie”.
Sztafeta z Betlejemskim Światłem Pokoju tradycyjnie rozpoczyna się Grocie Narodzenia Jezusa Chrystusa w Betlejem. Następnie otoczone opieką przez harcerzy i skautów pokonuje tysiące kilometrów przez całą Europę, docierając również do Stargardu. W UM można je znaleźć w szczególnym miejscu – wśród rzeźb bożonarodzeniowej szopki, którą również co roku przygotowują dla nas zdolne dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury.
Inf. pras. UM w Stargardzie
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzkie Amazonki przeszły ulicami Stargardu. Takie marsze będziemy organizować cyklicznie Bożena Świątczak prezes Stokrotek w Stargardzie Ulicami Stargardu przeszedł 7