Wystawa fotograficzna Reginy Skulskiej, byłej nauczycielki historii, zagościła w Galerii Błękitnego Generała w Klubie 12. Brygady Zmechanizowanej w Stargardzie.
–Wybór zdjęć nie był łatwy, bo w moim komputerze mam ich ponad 70 tysięcy – mówiła wczoraj, 17 września, na wernisażu Regina Skulska, autorka wystawy. – Wybrałam te, które należą do moich ulubionych. Każda fotografia to jakaś opowieść, jakieś emocje.
Komisarzem wystawy jest Małgorzata Jańczak. Ekspozycję otworzył Augustyn Maćkowiak, kierownik klubu garnizonowego.
Więcej o autorce i jej zdjęciach dowiesz się z nagrania niżej.
Nie stosuję obróbki technicznej moich zdjęć, one są naturalne
Regina Skulska
autorka wystawy
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀