Na Rynku Staromiejskim w Stargardzie, w niedzielę 25 stycznia, podczas 34. Finału WOŚP, tradycyjnie już, stargardzkie morsy zaliczą zimną kąpiel w basenie. Zapraszają wszystkich chętnych do udziału. - Nasz kolega Krzysztof Cęcak, wspólnie ze strażakami z OSP Żarowo, przygotują basen strażacki, do którego – ku uciesze mieszkańców – wskoczymy na żywo, w samym sercu miasta […]