Stargard ponownie stawia na rowery. Już od poniedziałku, 1 czerwca, mieszkańcy ponownie ruszą do ogólnopolskiej rywalizacji o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Przez cały czerwiec każdy przejechany kilometr będzie miał znaczenie i pomoże miastu walczyć o jak najlepszy wynik w klasyfikacji. Akcja organizowana jest we współpracy z OSiR Stargard oraz aplikacją "Aktywne Miasta". To właśnie za […]