Konferencja diabetologiczna „Twarze cukrzycy” w Starostwie

Sala konferencyjna 103 Starostwa Powiatowego w Stargardzie, ul. Skarbowa 1

Stowarzyszenie Edukacja-Zdrowie-Aktywność wraz z Powiatem Stargardzkim zapraszają na Konferencję Diabetologiczną pt. "Twarze cukrzycy".  Spotkanie odbędzie się w czwartek, 4 grudnia o godz. 10, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Stargardzie, […]