Stowarzyszenie Edukacja-Zdrowie-Aktywność wraz z Powiatem Stargardzkim zapraszają na Konferencję Diabetologiczną pt. "Twarze cukrzycy". Spotkanie odbędzie się w czwartek, 4 grudnia o godz. 10, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Stargardzie, ul. Skarbowa 1. W programie m.in.: "Waga to liczb, zdrowie to wybór" "Wybieraj zdrowo, żyj słodko" "Zdrowy krok w diabetologii - warsztaty dla aktywnych" Zdrowe […]