„Kolory” to tytuł nowej wystawy otwartej w Bramie Wałowej. Jej autorami są członkowie Sekcji Młodych, prowadzonej przez Żanetę Śniadek ze Stargardzkiego Stowarzyszenia Miłośników Sztuk Plastycznych BRAMA.
-Mamy teraz przyjemność oglądać dzieła wspaniałych, młodych artystów – mówiła w miniony czwartek, 27 listopada, Ludmiła Sabadini, prezeska BRAMY, otwierając z Żanetą Śniadek wystawę „Kolory”.
Ekspozycja była przygotowywana przez ostatni rok. Jej autorami są: Lena Ignaszak, Oliwia Traczykowska, Paulina Rutkowska, Martyna Tyczkowska, Julia Dobersztyn, Nadia Wójcik, Joanna Mierzwa, Julia Olszowy i Julia Jotejko.
-Są na niej krajobrazy, portrety i surrealistyczne wizje, wystawa podzieliła się na trzy sekcje – mówi Żaneta Śniadek, opiekunka grupy. – Te kolory wyrazili przez swoje emocje, które towarzyszyły im podczas pracy twórczej.
To nie pierwsza wystawa Sekcji Młodych. O innych mówi w nagraniu szerzej Martyna Tyczkowska.
Oprawę muzyczną wernisażu zapewnili Lena Pędzik i Bartek Traczyk, podopieczni Cecyli Gładysz ze Stargardzkiego Centrum Kultury.
Wspólnym mianownikiem tej wystawy jest wasza szczerość i młodzieńcza wizja
Żaneta Śniadek
edukator Sekcji Młodych w stowarzyszeniu BRAMA
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀