W Bramie Wałowej przy ul. Chrobrego w Stargardzie można podziwiać prace artystów ze Stargardzkiego Stowarzyszenia Miłośników Sztuk Plastycznych BRAMA.
Na zbiorową wystawę, prezentowaną na ścianach galerii, składają się prace 14 artystów. Każdy z nich na swój sposób zinterpretował, zaproponowany przez Artura Gąsiora, temat. A jest nim brama, jak nazwa stowarzyszenia.
Autorami wystawy są: Marta Kacpura, Aleksandra Słoniewska, Artur Gąsior, Katarzyna Witkowska, Elżbieta Woźniak, Paulina Polonis, Lidia Marchwińska, Katarzyna Szczurowska, Ludmiła Sabadini, Marta Czyż, Marta Petri, Małgorzata Gontarz, Żaneta Śniadek i Beata Ślęzak – Żurek.
O pracach artystów opowiada w nagraniu niżej Ludmiła Sabadini, szefowa BRAMY.
O oprawę muzyczną na wernisażu, który odbył się 28 sierpnia zadbali muzyk Mariusz Kuziel i Piotr Kosmal, artysta – plastyk ze Stargardzkiego Centrum Kultury.
Jak widać na ścianach galerii, każdy z 14 artystów inaczej zinterpretował temat wystawy, który brzmiał „Brama”
Ludmiła Sabadini
prezes SSMSP BRAMA
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀