Artur Słowik wrócił ze stolicy z podniesioną głową, choć bez głównej nagrody
16 lutego 2026
0
Komentarze
908 wyświetleń
Redakcja
About Author
Wioletta Mordasiewicz
Arturowi Słowikowi Stargard kibicował bardzo mocno. Do wygranej, którą wielu mu wróżyło, w tym też jurorzy programu, zabrakło mu jednak głosów. O ostatecznym zwycięstwie decydowali bowiem widzowie podczas głosowania.
I to właśnie ich głosami zwyciężczynią 7. edycji The Voice Senior w programie telewizyjnej „dwójki” została Violetta Kapcewicz, zgarniając nagrodę w wysokości 50 tys. zł.
Finaliści, w tym Stargardzianin, Grażyna Osmala i Małgorzata Skrzypczak otrzymali po 15 tys. zł. Dla Artura Słowika, który szedł przez program jak burza, to kolejny duży sukces. Warto przypomnieć, że w 1987 roku wygrał opolskie Debiuty. Jak mówił podczas wywiadów, nie był wtedy gotowy na wielką karierę. Ale muzykowania nie porzucił, robi to do dziś z dużym powodzeniem. Gratulujemy udanych występów w programie i niewątpliwego sukcesu w The Voice Senior!
Fot. The Voice Senior, TVP 2. Na zdj. głównym z Martą Manowską, prowadząca program.
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀