Stargardzki muzyk Artur Słowik wystąpił wczoraj na antenie TVP 2 w programie The Voice Senior. „Odwrócił” wszystkie, cztery fotele.
W fotelach jurorów The Voice Senior 2026 – talent show skierowanego do osób powyżej 60. roku życia, które chcą zaprezentować swoje umiejętności wokalne przed szeroką publicznością – zasiadają teraz: Andrzej Piaseczny, Alicja Majewska, Robert Janowski i Majka Jeżowska.
Program prowadzą Marta Manowska i Łukasz Nowicki. Wczoraj, 3 stycznia, wyemitowano pierwszy odcinek The Voice Senior 2026 (sezon 7), czyli Przesłuchania w Ciemno.
Stargardzianin Artur Słowik od razu przekonał do siebie jurorów wykonaniem utworu „Gimme some lovin”. Ich fotele odwracały się jeden po drugim. Zachwycona była też publika zgromadzona w telewizyjnym studio.
-Rasowe, rockowe uderzenie, które postawiło wszystkich na nogi – czytamy jedną z opinii The Voice Senior na fejsbuku. – To jest właśnie power The Voice Senior!
Stargardzianin oddał się w ręce trenerki Majki Jeżowskiej, która poprowadzi go w swojej drużynie przez dalsze etapy programu. Gratulujemy występu i życzymy powodzenia!
W 2022 r. w tym samym programie brał udział inny mieszkaniec naszych okolic, Roman Rosiński, który dostał się do finału. Mieszkaniec Morzyczyna, gm. Kobylanka, wyśpiewał ten awans piosenką pt. „Zabierz mnie Magdaleno”. Odcinek „Przesłuchań w ciemno” był emitowany w TVP2 soboty, 8 stycznia 2022 r.
Fot. Kadry z programu TVP2
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀