Interwencje

Tynk leci ludziom na głowy

Redakcja

Redakcja

About Author

Wioletta Mordasiewicz

-Sypie się z budynku przy ul. Rzeźniczej 4B! – taki alarm wpłynął na redakcyjną pocztę Info Stargard. 

Sprawa dotyczy budynku przy Rzeźniczej 4. 

– To niebezpieczne dla przechodniów – opowiada. – Płaty spadają na chodnik, którym chodzą przecież ludzie.

Administratorem budynku jest AdDom. Sprawę zgłosiliśmy straży miejskiej. Czekamy na stanowisko administratora. 

Fot. internauta 

"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zostaw komentarz

Może Ci się spodobać

Interwencje

Śmietnisko za restauracją jak było, tak jest

– Tam cały czas jest to samo – mówi pani Anna ze Stargardu, która zgłosiła sprawę bałaganu naszej redakcji. –
Interwencje

Wyżłobienie w „zebrze” przy SP7

Przy Szkole Podstawowej nr 7 w Stargardzie od strony placu Majdanek jest w jezdni dosyć duże zapadlisko na przejściu dla