Minister funduszy rozmawiała z mieszkańcami o rozwoju regionu i inwestycjach
3 czerwca 2026
0
Komentarze
1.92K wyświetleń
Redakcja
About Author
Wioletta Mordasiewicz
Katarzyna Pełczyńska – Nałęcz, minister funduszy i polityki regionalnej, przewodnicząca partii Polska 2050 była wczoraj w Stargardzie. Z mieszkańcami spotkała się w Domu Kultury Kolejarza.
Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz angażuje się w działania na rzecz rozwoju samorządów, wspierania inwestycji lokalnych, zwiększania dostępności mieszkań oraz efektywnego wykorzystania środków europejskich.
Spotkanie, które prowadzili wojewoda Adam Rudawski, wiceprzewodniczący partii Polska 2050 i Mieczysław Skawiński, przewodniczący struktur regionalnych w Zachodniopomorskiem było okazją do rozmowy o wyzwaniach stojących przed Pomorzem Zachodnim, o przyszłości polskich miast i gmin, a także o projektach realizowanych z udziałem funduszy krajowych i europejskich.
Nie zabrakło czasu na pytania i dyskusję z mieszkańcami. Stargardzianie pytali minister m.in. o emerytury i wiek emerytalny, podatki, inwestycje i pieniądze dla małych miejscowości, w tym na drogi i kanalizację, a także o przyszłość małych szkół wiejskich.
Zobacz nagranie ze spotkania w DKK:
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Mentzen szukał 1 marca wyborców w Stargardzie. W ramach prezydenckiej kampanii Sławomir Mentzen, kandydat Konfederacji na Urząd Prezydenta RP odwiedził