Na sygnale

Golf wjechał w sklep, a potem w blok mieszkalny

Redakcja

Redakcja

About Author

Wioletta Mordasiewicz

Samochód osobowy uderzył dziś w sklep, a następnie w budynek mieszkalny. Do zdarzenia doszło przed godz. 15 przy ul. Wojska Polskiego/Żeromskiego. 

-Dwie osoby zdołały wysiąść z auta przed przybyciem strażaków, którzy o godz. 14.40 zostali powiadomieniu o zdarzeniu – informuje mł. bryg. Paweł Różański, rzecznik Komendy Powiatowej PSP w Stargardzie. 

Auto nagle zjechało z drogi, uszkodziło znak drogowy, sygnalizator świetlny, skosiło hydrant, następnie wjechało w sklep i zatrzymało się na budynku mieszkalnym, tuż przy balkonie na najniższej kondygnacji. 

-Kierowca Golfa najprawdopodobniej zasłabł w trakcie jazdy – informuje asp. Wojciech Jędrych z KPP Stargard. – Kierowca podróżował z pasażerką. Udali się do szpitala na badania. Obecnie brak jest kwalifikacji zdarzenia.

Na miejscu działały służby; strażacy, ratownicy i policja. 

Fot. Stoją Stargard 

"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zostaw komentarz

Może Ci się spodobać

Na sygnale

Uszkodzone urządzenia sterujące na przejeździe kolejowym w Lisowie

1 marca ok. godziny 23:30 kierowca wjechał w urządzenia sterowania ruchem na przejeździe kolejowo-drogowym na skrzyżowaniu linii kolejowej nr 202
Na sygnale

Miał znaczną ilość narkotyków

Stargardzka policja zatrzymała mieszkańca Stargardu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków, trafił na trzy miesiące za kratki. – Policjanci nieustannie zwalczają