Samochód osobowy uderzył dziś w sklep, a następnie w budynek mieszkalny. Do zdarzenia doszło przed godz. 15 przy ul. Wojska Polskiego/Żeromskiego.
-Dwie osoby zdołały wysiąść z auta przed przybyciem strażaków, którzy o godz. 14.40 zostali powiadomieniu o zdarzeniu – informuje mł. bryg. Paweł Różański, rzecznik Komendy Powiatowej PSP w Stargardzie.
Auto nagle zjechało z drogi, uszkodziło znak drogowy, sygnalizator świetlny, skosiło hydrant, następnie wjechało w sklep i zatrzymało się na budynku mieszkalnym, tuż przy balkonie na najniższej kondygnacji.
-Kierowca Golfa najprawdopodobniej zasłabł w trakcie jazdy – informuje asp. Wojciech Jędrych z KPP Stargard. – Kierowca podróżował z pasażerką. Udali się do szpitala na badania. Obecnie brak jest kwalifikacji zdarzenia.
Na miejscu działały służby; strażacy, ratownicy i policja.
Fot. Stoją Stargard
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzka policja zatrzymała mieszkańca Stargardu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków, trafił na trzy miesiące za kratki. – Policjanci nieustannie zwalczają