Łabędź przymarzł do lodu na jeziorze Ińskim. Na pomoc pośpieszyli mu ratownicy z Ochotniczej Straży Pożarnej.
Ptaka, który nie mógł spacerować po tafli lodu zauważyli 12 lutego ok. godz. 16 mieszkańcy. Znajdował się na jeziorze od strony ul. Przybrzeżnej w Ińsku, niedaleko promenady. Zadzwonili po strażaków.
– Łabędź został uratowany i przewieziony do zaprzyjaźnionego gospodarstwa, by nabrał sił – poinformowali strażacy z Ińska.
Fot. OSP Ińsko
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
9 marca kolej wprowadziła korektę rozkładu jazdy i nowe połączenia. Skorzystają na tym także stargardzianie oraz mieszkańcy powiatu stargardzkiego.Zyskają oni