Niedawno pisaliśmy o objęciu rządów w szpitalu w Stargardzie przez nową dyrektor.
Dr n. ekon. Katarzyna Kazojć, dyrektor SPWZOZ w Stargardzie na fejsbukowym profilu szpitala zwraca się do mieszkańców Stargardu i okolic:
1 stycznia 2026 r. objęłam stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Wielospecjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Stargardzie. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, a udzielone zaufanie uznaniem o które będę szczególnie dbała.
Chciałam Państwa zapewnić, że dołożę wszelkich starań aby Szpital rozwijał się i aby jakość opieki nad pacjentem oraz warunki pracy personelu stale wzrastały, w miarę możliwości, nad których poszerzeniem również będę pracowała wspólnie z zastępcą dyrektora ds. lecznictwa Barbarą Turkiewicz oraz zastępcą dyrektora ds. medycznych i organizacyjno – prawnych Rafałem Dziubkiem. Potrzeby personelu oraz pacjentów, zapewnienie bezpieczeństwa i dostępu do jak najlepszej opieki zdrowotnej będą dla mnie na pierwszym miejscu. Dlatego chciałabym Państwa zachęcić do skierowania swoich opinii, przemyśleń, uwag, propozycji z zachowaniem etykiety na adres mailowy opinie@zozstargard.pl. Zapoznając się z sytuacją szpitala, każdy głos, zarówno pracowników, pacjentów i społeczności lokalnej jest dla mnie niezwykle ważny i będzie bardzo pomocny w planowaniu działań.
Fot. Szpital w Stargardzie/facebook
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzkie Amazonki przeszły ulicami Stargardu. Takie marsze będziemy organizować cyklicznie Bożena Świątczak prezes Stokrotek w Stargardzie Ulicami Stargardu przeszedł 7