Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Stargard zaprasza mieszkańców na koncerty kolęd w kościele Najświętszej Marii Panny Królowej Świata.
Kolędy zagra 18 stycznia Orkiestra Dęta MOS pod batutą Mateusza Kupskiego. Koncerty odbędą się podczas mszy świętych w godz. 10 i 12.
-Niech zabrzmi kolegiata głosem serc i instrumentów – zapraszają MOS Stargard i Janusz Posadzy, proboszcz kolegiaty.
Skrót koncertu kolęd i pastorałek w wykonaniu Orkiestry Dętej MOS znajdziesz w dziale „Materiały wideo” na stronie głównej. Tutajwięcej o orkiestrze i oprawie mszy w kwietniu ub.r. Tutajrelacja ze świątecznego kolędowania w MOS przed świętami Bożego Narodzenia w 2025 r.
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀