Koncert kolęd i pastorałek odbył się minionej soboty, 10 stycznia, w kościele św. Jana w Stargardzie.
Stargardzianie chętnie skorzystali z propozycji spędzenia sobotniego popołudnia przy dźwiękach najpiękniejszych kolęd i pastorałek w wykonaniu obecnych i byłych podopiecznych Ewy Krysian z Młodzieżowego Domu Kultury.
Na scenie w „Janie” wystąpili: Rupaki, a także gościnnie Nailah Vitha, Zuzanna Susz, Patrycja Kucharzyk, Paulina Pryciak, Eryk Kucharski, Łukasz Brodowski, Mateusz Tarkowski oraz Dzikie Wino w składzie: Kornelia Sadowska, Eryk Kucharski i Miłosz Krysiak.
Skrót filmowy z koncertu znajdziesz w dziale „Materiały wideo”.
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzkie Amazonki przeszły ulicami Stargardu. Takie marsze będziemy organizować cyklicznie Bożena Świątczak prezes Stokrotek w Stargardzie Ulicami Stargardu przeszedł 7