Na ulice Stargardu wyjechał czwarty Mercedes Sprinter, który uzupełnił flotę MPK w Stargardzie.
To pojazd do przewozu osób niepełnosprawnych, zapewniający niezawodny transport dla osób o ograniczonej mobilności.
Jego przestronna i ergonomiczna konstrukcja pozwala na komfortowe i bezpieczne podróże, także dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Sprinter wyposażony jest w lekką aluminiową windę ułatwiającą wjazd oraz ruchomy stopień ułatwiający wsiadanie i wysiadanie.
Wnętrze pojazdu jest dostosowane do mocowania wózków inwalidzkich, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas jazdy. Dzięki składanym fotelom pojazd oferuje różne opcje dostosowania przestrzeni pasażerskiej do indywidualnych potrzeb.
Inf. zdj. i film MPK
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzkie Amazonki przeszły ulicami Stargardu. Takie marsze będziemy organizować cyklicznie Bożena Świątczak prezes Stokrotek w Stargardzie Ulicami Stargardu przeszedł 7