Wracamy do tematu bagażu zostawionego przy ul. Reja. Komendant: internautka mija się z prawdą
20 grudnia 2025
0
Komentarze
3.74K wyświetleń
Redakcja
About Author
Wioletta Mordasiewicz
W tym tygodniu opisywaliśmy skargę czytelniczki, która twierdziła, że straż miejska nie załatwiła sprawy jak należy i nie sprawdziła zawartości walizki zostawionej przed biurem.
-To nieprawda – mówi komendant stargardzkiej straży miejskiej i na dowód przesyła kadr z kamery monitoringu. Widać na nim strażnika, który sprawdza zawartość tajemniczego bagażu.
Wiesław Dubij, komendant Straży Miejskiej
Za pomocą kamer monitoringu miejskiego potwierdziła się prawdomówność moich strażników, którzy sprawdzili zawartość walizki. Słowa mieszkanki cyt. „Strażnik nie wychodził nawet z auta a walizka nie była otwarta” niestety mijają się z prawdą. W załączeniu przekazujemy zdjęcie z kamery monitoringu miejskiego. Mając na uwadze ochronę wizerunku przechodniów nie możemy Państwu udostępnić całego nagrania.
Jest mi bardzo przykro, że mieszkanka nie dała wiary wyjaśnieniom dyżurnego i za pośrednictwem Państwa redakcji chciała podważyć prawdomówność moich podwładnych i zaszkodzić dobremu wizerunkowi Straży Miejskiej.
Wcześniejszy artykuł znajdziesz tutaj:
Zdj. kadr z monitoringu.
Mimo wszystko, dziękuje redakcji za publikację tego artykułu, mając nadzieje, że wyniknie z tego lekcja na przyszłość dla wszystkich czytelników i osób komentujących, że zanim przekażemy nieprawdziwe informacje opinii publicznej należy się zastanowić dwa razy
Wiesław Dubij
komendant Straży Miejskiej w Stargardzie
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀