Wracamy do tematu bagażu zostawionego przy ul. Reja. Komendant: internautka mija się z prawdą
W tym tygodniu opisywaliśmy skargę czytelniczki, która twierdziła, że straż miejska nie załatwiła sprawy jak należy i nie sprawdziła zawartości walizki zostawionej przed biurem. -To nieprawda – mówi komendant stargardzkiej […]
