Kompletnie pijany kierowca został zatrzymany przez stargardzką policję. Zdradziły go zaparowane szyby w aucie.
44-latek nocną jazdę zakończył w policyjnej celi.
-Wysoka grzywna, ograniczenie wolności, a przede wszystkim utrata zdrowia lub życia to dla niektórych wciąż za mało, by zniechęcić ich do nieodpowiedzialnych zachowań za kierownicą – komentuje asp. Justyna Siwarska z KPP Stargard. – Tak było w przypadku 44-letniego kierowcy.
Policjanci z Referatu Patrolowo – Interwencyjnego zwrócili uwagę na samochód, który miał mocno zaparowane szyby. Jak się okazało, za kierownicą siedział kompletnie pijany mężczyzna. Miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.
KPP Stargard:
Każdego dnia policjanci dbający o bezpieczeństwo na drogach reagują na sytuacje, które mogą prowadzić do tragedii. Jednym z najpoważniejszych zagrożeń pozostaje prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Nawet niewielka ilość alkoholu znacząco obniża koncentrację , wydłuża czas reakcji i zaburza ocenę odległości oraz prędkości.
Zdj. KPP Stargard
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzka policja zatrzymała mieszkańca Stargardu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków, trafił na trzy miesiące za kratki. – Policjanci nieustannie zwalczają