Prawie pół kilograma narkotyków u jednego mężczyzny. To 42-letni mieszkaniec Stargardu
26 września 2025
0
Komentarze
971 wyświetleń
Redakcja
About Author
Wioletta Mordasiewicz
Stargardzka policja zatrzymała mieszkańca Stargardu, który miał znaczną ilość narkotyków.
Kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 42- letniego mieszkańca Stargardu. Policjanci podczas przeszukania pomieszczeń należących do podejrzanego odnaleźli znaczne ilości narkotyków.
–Zabezpieczyli amfetaminę, marihuanę, mefedron oraz substancję opioidową pochodną morfiny o łącznej wadze 499 gramów – informuje asp. Justyna Siwarska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. – Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Na podstawie zgromadzonego przez funkcjonariuszy materiału dowodowego Prokurator Rejonowy w Stargardzie wystąpił do sądu o zastosowanie aresztu tymczasowego.
Sąd przychylił się do złożonego wniosku i aresztował podejrzanego na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
KPP Stargard:
Narkotyki to ślepa uliczka. Nawet jednorazowe sięgnięcie po substancje psychoaktywne może zakończyć się tragedią – dla osoby zażywającej i jej bliskich. Zażywanie narkotyków prowadzi nie tylko do uzależnienia, ale także do poważnych problemów zdrowotnych, a także konsekwencji prawnych.
Fot. policja w Stargardzie
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzka policja zatrzymała mieszkańca Stargardu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków, trafił na trzy miesiące za kratki. – Policjanci nieustannie zwalczają