Trwa kompleksowa modernizacja sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 2 – informuje magistrat.
–W ramach inwestycji w sali wymieniona zostanie instalacja centralnego ogrzewania wraz z grzejnikami – wyliczają miejscy urzędnicy. – Modernizację przejdzie również instalacja elektryczna i wentylacja. Zamontowane będzie nowe oświetlenie, a blask odzyskają odmalowane ściany i sufit. Na tarasie płytki PCV zastąpi wykładzina, a główny parkiet zostanie naprawiony. Uczniów na pewno ucieszą nowe tablice do gry w koszykówkę, sportowe drabinki i ławki.
Inwestycja pochłonie ponad 1,3 mln zł. Miasto dostało na ten cel niemal 660 000 zł ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu Sportowa Polska. Wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Budowlane Fortis Gryf z Gryfina.
– Inwestycja powinna zakończyć się w czerwcu – czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Stargardzie.
Fot. UM w Stargardzie
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀