Windy na stacji kolejowej ciągle się psują
Na stacji kolejowej w Stargardzie po raz kolejny przestały działać windy. Pasażerowie skarżą się, że urządzenia psują się regularnie, a osoby z niepełnosprawnościami mają utrudniony dostęp do peronów. W ostatnich […]

