Stacja uzdatniania wody przejdzie modernizację
Stacja uzdatniania wody przejdzie modernizację. Umowę na wykonanie tych prac spółka Wody Miejskie podpisała z wykonawcą, firmą Hydro-Marko z Jarocina. –Szykuje się ogromna inwestycja polegająca na przebudowie całego układu technologicznego […]
