Spotkanie w przyrynkowej kamienicy z Agnieszką Szudarek
W środę, 25 marca o godz. 17, w Bastei przy Parku Piastowskim, odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Spotkań w przyrynkowej kamienicy”. Motywem przewodnim spotkania będą panny kanoniczki z Marianowa […]