Stargardzkie Amazonki na sportowo i integracyjnie
Stargardzkie Stowarzyszenie Amazonek Stokrotka po raz kolejny zorganizowało Spartakiadę dla swoich członkiń. Spotkanie o charakterze rekreacyjnym i integracyjnym pod hasłem „Jestem sprawna, mimo wszystko” odbyło się 28 sierpnia przy Altanie […]
