Niebezpieczne miejsce za Smogolicami
Na bardzo niebezpieczne miejsce zwraca uwagę mieszkanka gminy Stargard. Tuż za Smogolicami w jezdni jest wielka dziura. – Już niejeden kierowca urwał tam koła – alarmuje czytelniczka. -Wczoraj wieczorem wracałam ze […]
