Śmietnisko za restauracją jak było, tak jest
– Tam cały czas jest to samo – mówi pani Anna ze Stargardu, która zgłosiła sprawę bałaganu naszej redakcji. – Teren za McDonald’sem przy ul. Szczecińskiej jest zaśmiecony. Może i […]
– Tam cały czas jest to samo – mówi pani Anna ze Stargardu, która zgłosiła sprawę bałaganu naszej redakcji. – Teren za McDonald’sem przy ul. Szczecińskiej jest zaśmiecony. Może i […]