Mieszkaniec: od tygodni nikt nie opróżnia nam pojemników (akt.)
-Od kilku tygodni przy ulicy Kuśnierzy w Stargardzie nie są opróżniane pojemniki na odpady komunalne – alarmują mieszkańcy. Sprawa zgłoszona nam dziś przez jednego z mieszkańców dotyczy wiaty śmietnikowej wykorzystywanej […]
