Pierwsza Gwiazda rozbłysła nad firmą, która od 34 lat współtworzy architekturę i ekonomię Stargardu
Bogdan Andrusieczko, od 6 lat emeryt, został nagrodzony za 34 lata pracy na rzecz miasta Gwiazdą Stargardzkiego Biznesu. Nagrodę odebrał podczas gali w SCK. To był wieczór, który zapisał się […]
