Rusza modernizacja Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Pacjenci będą przyjmowani inaczej
19 sierpnia 2025
0
Komentarze
1.35K wyświetleń
Redakcja
About Author
Wioletta Mordasiewicz
Szpital w Stargardzie przystępuje modernizacji Szpitalnego Oddziału Ratunkowego (SOR). W związku z tym nastąpią zmiany w przyjmowaniu pacjentów poniżej 18 roku życia.
Szpital przystępuje do realizacji projektu pn. „Modernizacja i doposażenie SOR w Stargardzie poprzez zakup TK oraz przebudowę oddziału ratunkowego”. To inwestycja finansowana ze środków budżetu państwa w ramach dotacji celowej z Ministerstwa Zdrowia. Stargardzki ZOZ wydał komunikat o zmianach, które będą obowiązywały do odwołania.
– Pacjenci pediatryczni (poniżej 18 roku życia) przyjmowani będą w Izbie Przyjęć Oddziału Pediatrycznego, znajdującej się na terenie szpitala w Stargardzie, przy ul. Wojska Polskiego 27 w budynku G, wejście G19 – informuje Rafał Dziubek, pełniący obowiązki dyrektora SP WZOZ w Stargardzie. – Pacjenci poniżej 18 roku – z urazami oraz pozostałe osoby (powyżej 18 roku życia) będą przyjmowani w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym na dotychczasowych zasadach.
Modernizacja SOR pozwoli na przyjmowanie pacjentów w lepszych warunkach, zapewniając im wyższy komfort i bezpieczeństwo.
–Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość – informuje szpital.
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzkie Amazonki przeszły ulicami Stargardu. Takie marsze będziemy organizować cyklicznie Bożena Świątczak prezes Stokrotek w Stargardzie Ulicami Stargardu przeszedł 7